Про компанію

Історія створення коворкінга

У 2005 році молодий програміст Марення Ньюберг в процесі свого кар’єрного зростання зіткнувся з сучасною і актуальною проблемою вибору. “Зараз мій вибір – або офісна робота з її визначеністю і спілкуванням із співробітниками, або фриланс (“вільний художник”) з його свободою і незалежністю. Але чому я не можу отримати і те, і інше”? – став роздумувати він – і поєднав обидва варіанти. Орендувавши велике приміщення в офісній будівлі, він запропонував використати його для роботи таким же “вільним художникам”, як він сам. Нову схему організації робочих місць він назвав коворкингом (спільним работаньем) – в спільному офісі паралельно працює деяка кількість фрилансеров і стартап-команд.

Ініціатива Ньюберга дала життя явищу, яке за три роки поширилося по всьому світу. Спільні офіси є досить великими приміщеннями з кухнею, однією або декількома переговорними і обладнані необхідною офісною інфраструктурою – від Wi – Fi- інтернету до принтерів і сканерів (меблі – само собою) – для обслуговування усіх “постояльців”. Кожен, хто використовує таку територію на постійній основі, платить щомісячно певну суму, розмір якої залежить від того, чи закріплено за ним робоче місце, стіл цілком або ж він використовує стіл або диван, які в даний момент вільні. У США багато коворкінг-офисов дозволяють будь-кому прийти і попрацювати без оплати, але якщо людина стає постійним відвідувачем, його просять сплатити робоче місце. Вартість оренди робочого місця дешевше чим оренда усього офісу. Такі офіси зручні не лише фрилансерам, але і компаніям, співробітники яких розкидані по різних містах або країнах. А ще вони зручні тим, хто тільки виходить на новий для себе ринок (у незнайомому місті або країні) і не має при цьому достатнього бюджету для знімання повноцінного офісу.

Що таке коворкинг?

Коворкинг центр (нерухомості) (англ. co – working, спільно працюючі) – це модель роботи, в якій учасники, залишаючись незалежними і вільними, використовують загальний простір для своєї діяльності. Зокрема, Коворкинг центр (нерухомості) популярний серед риелторов і агентств нерухомості, які проводять зустрічі з клієнтами в престижному місці в центрі міста.

Наш офіс спочатку був розрахований на роботу з риелторами і агентствами нерухомості. Він обладнаний переговорною кімнатою і необхідною офісною інфраструктурою – від Wi – Fi- інтернету до принтерів і сканерів.

Аудиторія Коворкинг центр (нерухомості) – це риелторы, агентства нерухомості, нотаріус, юристи, аудиторські фірми

Переваги

– Співтовариство. Спілкування з іншими людьми – висока цінність в нашому комп’ютеризованому суспільстві. Спільний офіс сприяє закладу нових бізнес-контактів, постійний обмін ідеями і досвідом.

– Професійний розвиток. Коворкинг центр (нерухомості) організовують регулярну програму освітніх подій.

– Взаємодопомога і прискорення проектів. Зібрати команду під великий проект в такому офісі значно легше, ніж робити це самостійно. Коворкинг центр (нерухомості) дозволяє знаходити менторську допомогу по самих різних аспектах роботи.

– Комфортна атмосфера. Настрій на робочий лад і згуртоване по інтересах співтовариство створює комфортне середовище для роботи.

 

Наша команда

Ми впевненi, що за допомогою наших інновацій у сфері нерухомості і досвіду наших співробітників, Ви знайдете вірне рішення усіх завдань, які перед собою поставили! Будь то купівля або продаж, оренда або здача, житловій або комерційній нерухомості в Києві або Київській області, Україні.

У нашій команді працюють тільки досвідчені рієлтори і юристи з багаторічним стажем у сфері нерухомості. Вони повністю візьмуть на себе усі питання пов’язані з продажем, купівлею, орендою і здачею майна як на ринку жилою, так і комерційній нерухомості м. Києва і Київської області.

Багаторічний успішний досвід роботи і професіоналізм співробітників, дозволяє нам, в найкоротші терміни, знаходити пропозиції, – які підходять саме Вам, повний комплекс рієлторських послуг. Виїзд агента по нерухомості додому, юридичні консультації, оцінка вартості квартири, або ін. нерухомості, підбір квартири, збір і оформлення документів, повний юридичний супровід угоди, витрати на рекламну кампанію вашої нерухомості (у разі продажу квартири), перевірка юридичної чистоти. Наше основне завдання, допомогти вам вирішити своє квартирне питання так, щоб ви рекомендували наше агентство нерухомості своїм, друзям, близьким, знайомим і родичам.

Ми заощадимо Ваш час і засоби і допоможемо купити нерухомість в Києві або в Київській області. Продати нерухомість, а також успішно вирішити будь-яке житлове питання!

Наша місія

Стараємося власним прикладом і успішним досвідом надання рієлторських послуг, формувати цивілізований ринок нерухомості України. Ринок, грунтований на сумлінності, прозорості і бездоганній якості рієлторських послуг.

  • Експертна оцінка нерухомості, у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок. (оцінка квартир, оцінка будинків, оцінка ділянок, оцінка комерційної нерухомості, оцінка магазинів).
  • Експертна оцінка для нотаріуса (для оформлення договору продажу (купівлі) майна).
  • Експертна оцінка для оформлення спадщини.
  • Оцінка машин і обладнання.
  • Оцінка транспортних засобів.
  • Оцінка майна, не віднесених до попередніх груп (рухоме майно).
  • Оцінка цілісних майнових комплексів.
Яндекс.Метрика

Надіслати другу

Email Agent

Loading...